Wózek do transportu endoskopów (Nr kat. 103630) – wykonany w całości z tworzywa ABS, pozwala na transport 6 zamykanych tac również z tworzywa ABS, wyposażony w 4 obrotowe kółka, które w razie potrzeby można zablokować za pomocą hamulca. Wymiary wózka: wysokość 925 mm, szerokość 520 mm, głębokość 570 mmDodatkowe akcesoria:

– Taca transportowa CleanaScope (Nr kat. 103614) z tworzywa ABS (kuweta do przenoszenia endoskopów); taca dopasowana wymiarowo do zaoferowanego wózka transportowego.– Wieko tacy transportowej CleanaScope (Nr kat. 103615) z tworzywa ABS (pokrywka do przykrycia kuwety) dostosowana do tac transportowych w które wyposażony jest zaoferowany wózek– Jałowe wkłady (Nr kat. 103607) wyłożenia CleanaScope plus biały podkład; wykonane w dwóch kolorach z wbudowaną gumką mocującą do tacy transportowej. Pierwszy kolor oznaczający narzędzia/ endoskopy przeznaczone do ponownego przygotowania; drugi kolor oznaczający narzędzia/ endoskopy po ponownym przygotowaniu, przeznaczone do użytku. Wkłady musza być oznaczone napisami i znakami: czysty, brudny. Muszą także być w pełni kompatybilne z zaoferowanymi tacami transportowymi, aby można je było na nich mocować (1 op. = 1 saszetka czyli 1 wkład zielony +1 wkład czerwony + 1 biały podkład)

Preparat do dezynfekcji wysokiego poziomu i sterylizacji, na bazie kwasu nadoctowego i diazaadamantany (ISAZONE), zgodny z PN- EN 14937, przetestowany w warunkach brudnych i czystych zgodnie z wymogami PN- EN 14885.

ISAZONE & KWAS NADOCTOWY, Zapewnia efektywność i zapobiega zakażeniom przy reprocesowaniu endoskopów giętkich.

Adaspor Plus gwarantuje kompatybilność z termolabilnymi wyrobami medycznymi i endoskopami giętkimi potwierdzoną badaniami i milionami przeprowadzonych cykli dezynfekcji wysokiego poziomu i sterylizacji na całym świecie.
– Redukcja kosztów serwisu sprzętu medycznego
– Długi czas aktywności
– Wolne, kontrolowane uwalnianie aktywnego tlenu przy niskich stężeniach dzięki ISAZONE
– Adaspor Plus aktywny do 14 dni

Adaspor Plus TEST STRIPS
– aktywność roztworu jest kontrolowana i potwierdzona przez paski testowe ADASPOR Plus TEST STRIPS.
– Paski zostały stworzone dla sprawdzania Minimalnego Zalecanego Stężenia kwasu nadoctowego- 0,05%.

Uniwersalna myjnia endoskopowa dla wszystkich typów endoskopów giętkich przeznaczonych do mycia i dezynfekcji.
Myjnia przeznaczona na jeden endoskop. Posiada test szczelności przez cały cykl trwania mycia i dezynfekcji, kontrolę czujników przepływu, wbudowana drukarka termiczna ( wydruk raportu mycia), system filtracji wody, automatyczny system otwierania pokrywy. Wyposażona w filtr bakteryjny 0,2 μ.
Dezynfekcja kwaśną wodą elektrolizowaną [EAW] zapewnia nadzwyczaj szybką, skuteczną oraz tanią dezynfekcję bez stosowania organicznych chemikaliów. Kwaśna woda elektrolizowana [EAW] jest produkowana w procesie elektrolizy wody z roztworem 0,1% chlorku sodu [NaCl] jako przyspieszaczem. Jeden cykl dezynfekcji, obejmujący czyszczenie wstępne, płukanie i suszenie kanałów endoskopu, zajmuje 12 minut. Po maksymalnie 20 cyklach EAW zostaje zneutralizowana i spuszczona do ścieków.

Uniwersalna myjnia endoskopowa dla wszystkich typów endoskopów giętkich przeznaczonych do mycia i dezynfekcji przez zanurzenie w płynach dezynfekujących.
Myjnia posiada: dwie niezależne komory mycia (każda komora mieszcząca jeden endoskop), automatyczny system otwierania pokrywy góry (łatwy w użyciu przełącznik nożny do otwierania pokrywy), 7″panoramiczny ekran dotykowy TFT LCD z niezależnym systemem operacyjnym ( łatwość obsługi), automatyczny system uzdatniania wody, test szczelności i kontrola przepływu w trakcie całego cyklu, wbudowana drukarka termiczna, służąca do wydruków raportów, system kodów kreskowych, każda komora wyposażona w niezależny zbiornik ze środkiem dezynfekcyjnym.

Uniwersalna myjnia endoskopowa dla wszystkich typów endoskopów giętkich przeznaczonych do mycia i dezynfekcji przez zanurzenie w płynach dezynfekujących.
Myjnia przeznaczona do równoczesnego mycia dwóch endoskopów. Zapewnia dokładne mycie i dezynfekcję dzięki trzem niezależnym pompom. Posiada: automatyczny test szczelności przez cały proces mycia i dezynfekcji, wielokanałowy system mycia i dezynfekcji aparatu obrotową głowicą 360° do zraszania wodą i detergentem, system filtracji wody, system dezynfekcji za pomocą lampy UV, system samodezynfekcji myjni, system płukania kanałów endoskopu alkoholem, automatyczny system drukowania raportów po zakończonym cyklu mycia i dezynfekcji, kondensator oparów oraz automatyczny system otwierania pokrywy.
Opcjonalnie urządzenie może być wyposażone w system identyfikacji endoskopów RFID

Uniwersalna myjnia endoskopowa dla wszystkich typów endoskopów giętkich przeznaczonych do mycia i dezynfekcji przez zanurzenie w płynach dezynfekujących.
Myjnia przeznaczona na jeden endoskop. Zapewnia dokładne mycie i dezynfekcję dzięki trzem niezależnym pompom. Posiada: automatyczny test szczelności przez cały proces mycia i dezynfekcji, wielokanałowy system mycia i dezynfekcji aparatu obrotową głowicą 360° do zraszania wodą i detergentem, system filtracji wody, system dezynfekcji za pomocą lampy UV, system samodezynfekcji myjni, system płukania kanałów endoskopu alkoholem oraz automatyczny system drukowania raportów po zakończonym cyklu mycia i dezynfekcji.
Opcjonalnie urządzenie może być wyposażone w system identyfikacji endoskopów RFID.