Procesor ultrasonograficzny numer katalogowy SU-1

FUJIFILM Procesor ultrasonograficzny z funkcją elastografii/CHI
Skanowanie convex i radialne w prezentacji: C mode, Power Doppler, Pulse wave, B mode, M mode. Zakresy skanowania 5;7,5;10;12 MHz. Procesor posiada strefowy system skanowania z korekcją prędkości fali ultradźwiękowej dla zwiększenia rozdzielczości obrazu. Procesor wyposażony w klawiaturę z panelem dotykowym co umożliwia jednoczesną prezentację na ekranie monitora obrazu USG i endoskopowego z kamery CCD jak również prezentację obrazów archiwizowanych oraz prezentację „picture in picture”.
Wejścia/wyjścia S-VIDEO, RGB, DVI, HD-SDI, VIDEO. Możliwość zapisu na nośniku USB.

Procesor ultrasonograficzny ze skanerem numer katalogowy SP-900

Procesor ultrasonograficzny ze skanerem do sond mini prób ; skanowanie radialne w prezentacji B mode. Mały i lekki system może być używany jako samodzielne rozwiązanie, jak również część większego systemu endoskopowego.

BL-7000 źródło światła

Aby osiągnąć najwyższy standard ekologiczny system ELUXEO ™ 7000 jest wyposażony w innowacyjne 4-LED źródło Multi Light ™, które wyróżnia się długą żywotnością i niskim zużyciem energii. Nowe źródło światła LED redukuje czasochłonne i częste zmiany żarówek. Średnia długość życia lamp LED wynosi 10.000 godzin (na podstawie zalecanych przez firmę Fujifilm warunków).VP-7000 procesor obrazu

Procesor wideo ELUXEO ™ VP-7000 umożliwia korzystanie z wielu funkcji oferowanych przez szeroką gamę endoskopów firmy Fujifilm wraz z innowacyjnym systemem 4-LED Multi Light ™ i innowacyjnymi trybami wizualizacji BLI i LCI. Procesor tworzy wysokiej jakości zdjęcia i filmy wyświetlane w formacie Full HD. Automatyczny tryb tworzenia kopii zapasowych danych jest zintegrowany, a procesor jest kompatybilny z DICOM.

Standard w technologii wysokiej rozdzielczości do endoskopii.

EPX-2500 jest procesorem pierwszego wyboru w standardowych procedurach. Wyróżnia się niekwestionowaną efektywnością kosztową, a dzięki cyfrowemu wyjściu wideo (DVI) zapewnia lekarzowi obrazy o wysokiej rozdzielczości bez utraty jakości.

Procesor z rozdzielczością Full HD1080. Procesor wideo EPX3500HD zapewnia doskonałą jakość obrazu HD zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi. Dzięki temu, że jest to połączenie sieciowe i cyfrowe wyjścia DVI, ten procesor doskonale sprawdza się przy zaawansowanych procedurach endoskopowych.