OMOM kapsułka do badania jelita grubego wyposażona w dwie kamery o bardzo szerokim kącie widzenia 344 stopnie i wysoką adaptację klatek na sekundę zapewnia najwyższą jakość badania i ułatwia ocenę jelita. Najmądrzejszy system endoskopii kapsułkowej umożliwia bezinwazyjne badanie jelita grubego w pełnym zakresie.

Możliwość podglądu zdjęć na żywo – podczas trwania badania. Oferujemy usługę badania z dojazdem i opisem.

Kapsułka do badania jelita cienkiego OMOM. Najmądrzejszy system endoskopii kapsułkowej, zapewnia doskonałą jakość obrazu dzięki nowej technologii optycznej o wyższej rozdzielczości, ultraszerokiemu kątowi widzenia, technologii SpeedSense i dłuższemu czasowi pracy baterii. Prosta, ale pewna diagnoza, z zachowaniem codziennej aktywności pacjenta podczas badania. Możliwość podglądu zdjęć na żywo – podczas trwania badania. Oferujemy usługę badania z dojazdem i opisem.

BL-7000 źródło światła  stworzone w innowacyjnej technologii 4-LED – Multi Light ™, które wyróżnia się długą żywotnością i niskim zużyciem energii. Gwarantowana żywotność lampy LED to aż 10000 godzin.

VP-7000 procesor obrazu- Firma FUJIFILM jako pierwsza na świecie wyposażyła system w obrazowanie modyfikowanym światłem LED: LCI oraz BLI. Barwienie światłem LED,  umożliwia wykrywanie najwcześniejszych zmian nowotworowych.

ELUXEO Lite to procesor obrazu wysokiej rozdzielczości, połączony z 3-LED’owym źródłem światła w jednej obudowie. System obsługujący obrazowanie w modyfikowanym światle LED Multi Light ™, które wyróżnia się długą żywotnością i niskim zużyciem energii. System ELUXEO Lite umożliwia wczesną diagnostykę zmian nowotworowych, wykorzystując barwienie modyfikowanym światłem LED: LCI oraz BLI.

Standardowy Procesor obrazu wysokiej rozdzielczości ze źródłem światła ksenonowym, obsługujący aparaty endoskopowe wyposażone w matrycę SuperCCD i CMOS. Wyposażony w obsługę filtrów – FICE.

Procesor dedykowany do obsługi endoskopów ultrasonograficznych. Procesor ultrasonograficzny SU-1H z funkcją elastografii/CHI. Skanowanie convex i radialne w prezentacji C mode, Power Doppler, Pulse wave, B mode, M mode. Zakresy skanowania 5; 7,5; 10; 12 MHz. Procesor posiada strefowy system skanowania z korekcją prędkości fali ultradźwiękowej dla zwiększenia rozdzielczości obrazu. Procesor wyposażony w klawiaturę z z panelem dotykowym umożliwia jednoczesną prezentację na ekranie monitora obrazu USG i endoskopowego z kamery jak również prezentację obrazów archiwizowanych oraz prezentację „picture in picture”

Procesor ultrasonograficzny wysokiej rozdzielczości do obsługi mini sondy ultrasonograficznej, wprowadzanej przez kanał biopsyjny do drzewa oskrzelowego.

Najnowocześniejszy i jedyny system sztucznej inteligencji CAD EYE firmy FUJIFILM – wposażony w moduły wykrywania oraz wstępnej klasyfikacji zmian polipowatych, w ich najwcześniejszym stadium. Dedykowany jako narzędzie ułatwiające diagnostykę. CAD EYE współpracuje z sytemem ELUXEO i ELUXEO Lite oraz endoskopami serii 700.