O firmie EndoelektronikENDOELEKTRONIK.PL Sp. z o.o. Sp. k. prężnie działa na polskim rynku od 1991 roku. Trzydziestoletnie doświadczenie w branży medycznej, wiedza i profesjonalizm sprawia, że jesteśmy jednym z liderów zajmujących się sprzedażą aparatury endoskopowej.
Najnowocześniejsze endoskopy medyczne firmy FUJIFILM dostarczamy do klinik, szpitali, ośrodków zdrowia, prywatnych przychodni i gabinetów. Wszędzie tam, gdzie endoskopia przynosi niezastąpioną pomoc w diagnostyce i leczeniu. Kierując się naszym mottem

„WIDZIEĆ WIĘCEJ TO WIEDZIEĆ WIĘCEJ ”.

Wyłączny dystrybutor
i autoryzowany serwis

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce, marek sprzętu endoskopowego o zasięgu światowym, takich jak Fujifilm (Japonia), Choyang Medical Industry LTD (Korea Płd.), Wisap (Niemcy). Specjalizujemy się w dystrybucji specjalistycznego sprzętu medycznego: endoskopów giętkich, endoskopów sztywnych, endoskopów optycznych, systemów endoskopowych diagnostycznych i terapeutycznych oraz systemów endoskopii ultrasonograficznej. Oferujemy także myjnie i szafy endoskopowe oraz szeroki asortyment akcesoriów endoskopowych.
Serwis tak specjalistycznego i skomplikowanego sprzętu medycznego wymaga dużej wiedzy, praktyki oraz aktualnych szkoleń. Te wszystkie wymagania spełnia nasz autoryzowany serwis, gwarantując tym samym najwyższą jakość przeprowadzanych napraw i przeglądów. Dokładamy wszelkich starań aby nasze działania były sprawne, szybkie i spełniały oczekiwania klienta.

Co nas wyróżnia?

Oferta naszej firmy to procesory obrazu i endoskopy z zastosowaniem najnowszych technologii. Firma FUJIFILM jako jedyna na świecie opracowała metodę barwienia modyfikowanym światłem LED, tworząc system ELUXEO, który posiada obrazowanie LCI i BLI. Tym samym FUJIFILM podnosi standardy i kreuje nowe metody diagnostyki endoskopowej.
Jesteśmy specjalistami w naszej branży, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Nasi pracownicy to wyspecjalizowana kadra posiadająca aktualne certyfikaty szkoleń. Innowacyjność oferowanego przez nas sprzętu endoskopowego oraz śledzenie najnowszych trendów, pozwala nam profesjonalnie i precyzyjnie służyć doradztwem w kwestii wyposażenia pracowni endoskopowych.


Specjaliści w branży

Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i serwisie aparatury endoskopowej, pozwala nam spełniać oczekiwania naszych klientów oraz służyć im doradztwem i wsparciem.