Serwis endoskopów i myjni endoskopowych | Autoryzowany serwis Fujifilm

Serwis urządzeń endoskopowych


Endoelektronik nie tylko zajmuje się dystrybucją endoskopów medycznych i akcesoriów endoskopowych. Ważnym elementem naszej działalności jest serwis endoskopów oraz serwis myjni endoskopowych. Nasz serwis urządzeń medycznych, oferuje usługi na najwyższym poziomie, spełniając wymogi producenta.

Serwis endoskopów


Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem japońskiego sprzętu endoskopowego marki FUJIFILM w Polsce. Utrzymanie endoskopów w pełnej sprawności, nie wiąże się tylko z przeprowadzeniem koniecznych napraw, ale również z systematycznymi przeglądami, mającymi na celu zapobiegać dużym awariom. Zachęcamy Państwa do współpracy z naszym serwisem. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości związane ze sprzętem endoskopowym.

Serwis myjni i szaf endoskopowych


Posiadamy autoryzację koreańskiego producenta myjni i szaf endoskopowych firmy CHOYANG Medical Industry LTD w Polsce. Na terenie całego kraju, zapewniamy naszym klientom, dojazd wykwalifikowanych serwisantów, którzy wykonają przeglądy, przeprowadzą wszelkie naprawy oraz doradzą w kwestii mycia, dezynfekcji i przechowywania sprzętu endoskopowego.

Przeglądy techniczne i serwis urządzeń endoskopowych

Nasza oferta serwisowa obejmuje naprawę myjni endoskopowych oraz endoskopów, bez względu na ich specjalizację. W ramach prac wykonujemy między innymi:
• wymianę kanałów biopsyjnych,
• naprawę oraz wymianę ruchomych elementów endoskopu,
• regulację parametrów,
• naprawa elementów odpowiedzialnych za obraz wideo, w tym wtyczek, kamer i przełączników,
• czyszczenie i udrożnianie kanałów endoskopu,
• naprawę akcesoriów endoskopowych,
• naprawę paneli sterujących myjniami endoskopowymi,
• naprawę oświetlenia w endoskopach i procesorach.
Wykonujemy ponadto przeglądy techniczne, niezbędne do kontroli prawidłowego funkcjonowania sprzętu. Oferujemy fachową ekspertyzę, sprawdzenie wszystkich parametrów oraz wskazanie elementów, które wymagają interwencji serwisanta.

Konsultacje i sprawna pomoc

Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych serwisantów zapewniają Państwu fachową pomoc bez względu na skalę problemu. Szybko znajdujemy i likwidujemy przyczynę awarii, przywracając urządzeniu sprawność. Znajomość budowy i zasad funkcjonowania endoskopów sprawia, że możemy nie tylko sprawnie wykonać usługę, ale również wyjaśnić, dlaczego doszło do usterki oraz, jeśli to możliwe, jak eksploatować sprzęt, by uniknąć tego typu awarii w przyszłości.


Serwis endoskopowy:

tel: 22 758 51 48 (wew.3)
tel. kom. 790 377 337
serwis@endoelektronik.pl

Serwis myjni:

tel: 22 758 51 48 (wew.4)
serwismyjni@endoelektronik.pl

Inne zapytania:

tel: 22 758 51 48
fax: 22 758 50 96
info@endoelektronik.pl